WYMIANA

Klient ma możliwość wymiany towaru na inny w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: towar nie może nosić śladów użytkowania (poza zmianami w granicach zwykłego zarządu), nie może być zniszczony ani uszkodzony.

Wymieniany towar prosimy przesłać na własny koszt z dopiskiem "wymiana".

Przy wymianie koszty wysyłki wymienianego towaru ponosi klient. Kwotę 13zł na pokrycie kosztów ponownej wysyłki należy przelać nam na konto bankowe.

ING Bank Śląski 16 1050 1461 1000 0091 3290 3106

W przeciwnym razie wymieniony towar będzie wysłany za pobraniem. W tym wypadku koszt przesyłki będzie wyższy i będzie wynosić 17,00 zł.

 

ZWROTY

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, klient ma prawo do rozwiązania umowy na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania produktu.

Klient w ramach sprawdzenia towaru może zmienić go w granicach zwykłego zarządu.

Towar musi posiadać wszystkie metki i opakowanie producenta oraz nie może nosić śladów użytkowania takich jak ślady po pudrze, antyperspirancie czy też zapachu proszku do prania

Dobrą praktyką jest, aby odsyłać towar w takim stanie w jakim sami chcielibyśmy go otrzymać.

W celu szybszego rozpatrzenia Państwa ZWROTU prosimy:

  • podać dane niezbędne do zwrotu pieniędzy za towar (Imię, Nazwisko, nr konta) - najlepiej wypełnić oświadczenie o odstąpiniu od umowy 

wg wzoru 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ,,Karina" Karolina Szczepaniak Brony 15 99-314 Krzyżanów Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................

numer zamówienia............................................................ .

Data zawarcia umowy to......................................, data odbioru..................................... .

Imię i nazwisko.......................................................................................... 

Adres ...........................................................................................................

Nr konta bankowego na który mają zostać zwrócone środki:..............................

Data............................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)  

  • towar odesłać na adres:

    Karina Karolina Szczepaniak

    Brony 15

    99-314 Krzyżanów

 

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient.

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Po przyjęciu zwrotu towaru (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu pieniądze w ciągu maxymalnie 14 dni. Pieniądze zostają przekazane na konto bankowe, którego numer został podany w oświadczeniu o zwrocie

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, zabrudzony lub uszkodzony w wyniku użytkowania), będzie odesłany na koszt klienta.

Z procedury zwrotu i wymiany towaru nie mogą skorzystać osoby, które nabyły towar na fakturę VAT, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.